Facebook Twitter Reset

To już jest pewne Britney Spears wraca na scenę. Nowy album „Britney Jean (Deluxe Edition)” od grudnia w dobrych sklepach muzycznych

Grudzień to nie tylko radosny miesiąc dla tych, którzy czekają na święta i prezenty. Będzie to także szczęśliwy czas dla fanów Britney Spears, ponieważ trzeciego grudnia wchodzi na rynek ósma już płyta amerykańskiej wokalistki. Fani będą mogli wybrać spośród dwóch wersji tego albumu „Britney Jean” zawierającą wypełni 10 utworów, natomiast wydanie deluxe będzie poszerzone o 4 dodatkowe kawałki.

bestseller

Britney i Jean Lynn

Britney Jean

źródło: fotografia wydawcy

Nowy album „Britney Jean” można łatwo pomylić z popularnym „Billie Jean” jednak nie ma w nim żadnego nawiązania do twórczości króla popu. Na nowej płycie amerykańskiej wokalistki usłyszeć bowiem można także jej młodszą siostrę Jean Lynn. Wśród gości, których Britney zaprosiła do współpracy znaleźli się także T.I., Sia, Danja, William Orbit, Naughty Boy i Will.i.am. Na razie jeszcze nie wiadomo, czego tak do końca można spodziewać po nowym albumie. Britney Spears w swojej twórczości jest nie przewidywalna, z jednej strony jest wampem, z drugiej pokazuje oblicze perfekcyjnej pani domu. Czym tym razem zaskoczy Britney?

Już niedługo premiera „Britney Jean”

Na chwilę obecną znany jest soundtrack nowego albumu, a także okładka płyty. Gdyby nie single promujący „Work Bitch” można by pomyśleć, że panna Britney wraca do początków swoje twórczości. Na razie „Work Bitch” osiąga niezwykłą popularność i podbija listy przebojów na całym świecie. Niedawno ukazał się także drugi singiel promujący studyjny album o dźwięcznym tytule „Perfume”. Już teraz wiadomo, że jest to najbardziej osobista płyta w jej karierze. Czy będzie równie dobra jak poprzednie? Będzie się można o tym przekonać już w przyszłym miesiącu.

Nota biograficzna

Britney Spears jest popularną amerykańską piosenkarką muzyki pop oraz dance, a także tancerką, a od niedawna projektantką mody. Jednak bardziej niż ze swojej twórczości Britney znana jest także z wielu skandali. Najnowsza płyta jest ósmym albumem w twórczości wokalistki, która debiutowała w 1998 roku płytą „…Baby One More Time”.

Rok wydania: 2013
Wykonawca: Britney Spears
Gatunek: Pop & Rock

1 opinie do “To już jest pewne Britney Spears wraca na scenę. Nowy album „Britney Jean (Deluxe Edition)” od grudnia w dobrych sklepach muzycznych”

  1. Andzia
    27 listopada 2013 dnia 11:28 #

    Britney wydała płytę ! łiiiiii super! To już wiem co chcę na święta

Dodaj swoją opinię