Facebook Twitter Reset

Strachy na Lachy w przekrojowym albumie „Dekada” na 10-lecie zespołu

Fani, którzy czekali z niecierpliwością na ukazanie się nowego krążka zespołu Starchy na Lachy uznają to za bardzo szczęśliwy dzień. Ukazał się już nowy album o zastanawiającej nazwie „Dekada”. Płyta zresztą już szósta w ich wykonaniu jak zwykle jak studyjna. Składa się z 15 kawałków oraz 1 premierowego.

Kultowe utwory zespołu

Źródło: internet

Źródło: internet

Znajdziemy tu np. „Strachy na Lachy” czy też znany wszystkim chyba nie tylko fanom zespołu „Dzień Dobry Kocham Cię”.Zespół trzeba przyznać rozwija się i podąża w dobrym kierunki co tylko cieszy. Jak zwykle dobrana muzyka, pełne brzemiennie gitar i innych instrumentów zapewniają doskonałe tło muzyczne dla piosenek. Ze względu na specyficzny styl grania a przede wszystkich dziwne choć pasujące do zespołu tekstu, powodują, że jest wiele osób, które czekało z niecierpliwością aż wreszcie ukaże się długo oczekiwana i wypatrywana płytą oraz są tacy, którzy nie potrafią bądź nie chcą i nie mają zamiaru przekonać się do tego albumu. Kontrowersje zawsze były i zawsze będą. Zresztą na nich właśnie nie jeden zespół zbudował solidna i trwającą do dziś karierę.

Unikatowe brzmienie

Może to i dobrze dla Stachów na Lachy, że ich muzyka jest coraz bardziej intrygująca dzięki czemu stają się coraz bardziej niepowtarzalni, co przełoży się niewątpliwie na mniejszą krytykę wycelowana w kopiowanie i zrzynanie z innych zespołów. W muzyce nigdy nie ma piosenek, albumów, zespołów, których całokształt jest akceptowalny przez każdego fana, oraz przychylnego krytyka. Jest to rzecz nie możliwa gdyż na tym polega muzyka na tworzeniu czegoś nowego, innego. A tym właśnie nowa płyta Strachów Na Lachy, łączy stare z nowym nadając jej unikatowego brzmienia.

Na razie nikt nie napisał swojej opinii. Możesz być pierwszy.

Dodaj swoją opinię