Facebook Twitter Reset

Slim Shady powraca z nową płytę. Eminem wydał nowy album „The Marshall Mathers Volume 2”

Eminema nie trzeba nikomu przedstawiać, nie ma także powodu, aby nawiązywać do statystyk jego popularności. Ma na swoim koncie nie tylko Trzynaście Nagród Grammy, ale też statuetkę Oskara. Można powiedzieć, że Slim Shady jest już legendą rapu. Nie tylko dla tego, że jest najlepszym białym raperem na świecie, ale dlatego, że jest lirycznym geniuszem. Dlatego, kiedy po trzech latach powraca z nową płytą, fani już ustawiają się w kolejkach.

bestseller

Nowy, łagodniejszy album

Eminem

źródło: fotografia wydawcy

Na nowej płycie „The Marshall Mathers Volume 2” słychać, że Eminem pokornieje, nie ma już w nim tyle szczerej agresywności co kiedyś. Dalej jednak jest to niekwestionowany mistrz w swoim fachu. W istocie – w porównaniu do poprzednich, najnowsza płyta jest bardziej przystępny dla szerokiej publiczności. Zachwycają kawałki z Lamarem czy Rihanną, utwór „Rap God” zmiata z powierzchni Ziemi wszystkich spod znaku „jestem bogiem”.

Geniusz tkwi w szczegółach

Jednak mimo tego, że nowy album jest bardziej łagodny niż te dotychczasowe, to widać że Eminemowi ołówek się nie stępił. Nadal słychać cięte teksty oraz charakterystyczny szyderczy pazur.; za to przede wszystkim nowy album „The Marshall Mathers Volume 2” kochają i cenią sobie fani rapera.

Nota biograficzna

Eminem, a właściwie Marshall Bruce Mathers III to amerykański raper pochodzący z Detroit. Swoją karierę muzyczną rozpoczął z grupą hiphopową D12. Występował także w duecie z Royce da 5’9″ jako Bad Meets Evil. Do tej pory Eminem zdobył trzynaście Nagród Grammy a także jest laureatem Oscara. Prywatnie był dwukrotnie żonaty ze swoją licealną miłością Kimberley Anne Scott z którą ma córkę Hailie Jade Scott.

Mimo swojej negatywnej otoczki Eminem jest twórcą fundacji charytatywnej The Marshall Mathers Foundation. Wspiera ona młodzież żyjącą w jego rodzinnym stanie Michigan. Fundacja współpracuje z bankami żywności oraz pracuje na rzecz młodzieży. The Marshall Mathers Foundation bierze czynny udział w gromadzeniu funduszy wraz z organizacjami jak Eight Mile Boulevard Association.

Rok wydania: 2013
Wykonawca: Eminem
Gatunek: Rap & Hip Hop

Na razie nikt nie napisał swojej opinii. Możesz być pierwszy.

Dodaj swoją opinię