Facebook Twitter Reset

Nowe, specjalne wydanie albumu „Zaz”. Zaz wydała edycję specjalną albumu dla swoich fanów

Zaz nie odniosła swojego sukcesu przypadkiem pojawiając się w kolejnej edycji popularnego talent show. Jeśli chce się dokładnie przyjrzeć jej karierze to okaże się, że przeszła wszystkie niezbędne szczeble, krok po kroku, potrzebne do zdobycia sobie uznania fanów, wielbicieli i publiczności.

bestseller

Zaz obdarzona jest silnym a równocześnie niezwykle wrażliwym i lekko ochrypłym głosem. Można powiedzieć, że wokalistka, po wielu latach różnorakich doświadczeń, doszła do pierwszego etapu profesjonalnej kariery. Obecnie w sklepach pojawiła się płyta „Zaz (edycja specjalna)” zawierające wszystkie jej najlepsze utwory i nie tylko.

Francuskojęzyczna płyta zbiera laury

Zaz

źródło: fotografia wydawcy

Warto podkreślić, że Zaz wszystkie swoje piosenki śpiewa po francusku, co w anglojęzycznym świecie jest dość niezwykłe. Na płycie „Zaz” jeśli chodzi o instrumenty to nie jest ich zbyt wiele pojawia się tu głównie gitara akustyczna, fortepian oraz perkusja w tle. Natomiast utwory są bardzo podobne pod względem brzmienia i stylu wokalistki dlatego też są takie trudne do opisania i charakteryzowania. Nie mniej album „Zaz” był wielkim sukcesem wokalistki.

Album specjalnie dla fanów

Nadal płyta „Zaz” cieszy się dużym zainteresowaniem i pewnie to skłoniło wokalistkę do odświeżenia debiutanckiego albumu. W sprzedaży pokazała się pierwsza płyta Zaz w wersji specjalnej jako gratka dla fanów. „Zaz (edycja specjalna)” zawiera nową wersję singla „Le long de la route” oraz płytę DVD z teledyskami do „Je veux” oraz „Le long de la route”.

Nota biograficzna

Zaz to pseudonim artystyczny Isabelle Geffroy. Pochodząca z francji wokalistka zadebiutowała w 2001 roku śpiewając w zespole Fifty Fingers. Niestety współpraca nie okazała się owocna i Zaz przeniosła się do grupy Don Diego. Kolejna współpraca, także nie okazała się sukcesem, spowodowało to, że wokalistka wyjechała do Paryża. W stolicy Francji śpiewała w piano-barach oraz grywała w kabaretach. Dopiero w 2010 roku udało jej się wydać debiutancką płytę, która została nazwana po prostu „Zaz”.

Rok wydania: 2010
Wykonawca: Zaz
Gatunek: Pop & Rock

1 opinie do “Nowe, specjalne wydanie albumu „Zaz”. Zaz wydała edycję specjalną albumu dla swoich fanów”

  1. Dominika
    27 listopada 2013 dnia 11:39 #

    ZAZ po prostu wymiata! Uwielbiam francuski w piosenkach i nie tylko. Fantastyczny język do śpiewania.

Dodaj swoją opinię