Facebook Twitter Reset

Najnowszy album „Midnight Memories” już niedługo w sklepach. One Direction są podekscytowani przed premierą

Każde pokolenie młodzieży wychowuje się na własnej muzykę. Zatem praktycznie w każdej dekadzie jest popularny boysband. Zaczynając od lat 80 na topie był zespół New Kids On The Block, lata 90 to królowanie Backstreet Boys. Dzisiaj histerie nastolatek wywołuje brytyjski zespół One Direction.

bestseller

Premiera już niebawem

One DirectionLiam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan potrafią rozpalić nastoletnią publiczność. Płyty One Direction sprzedają się w sklepach muzycznych jak świeże bułeczki. Obecnie chłopcy nagrali już trzecią studyjną płytę „Midnight Memories”, która pojawi się na sklepowych półkach dwudziestego szóstego listopada. One Direction pokazali się światu dzięki programowi muzycznemu X-Factor. Teraz robią furorę wśród rzeszy fanów i brylują na scenie jako normalni wykonawcy. Nowy album zawiera aż czternaście oryginalnych utworów. Natomiast singiel promujący płytę czyli utwór „Best Song Ever” trafił w gusta młodych fanów na całym świecie.

Midnight Memories, czyli nowe brzmienie

Członkowie zespołu One Direction, sami podkreślają, że nowa płyta jest całkiem inna od pozostałych. Słychać na niej nieco więcej gitarowego brzmienia jednak pozostanie ona nadal w konwencji popu. Niedługo się będzie można przekonać, czy na płycie jest więcej takich „Best Songów”. Jedno jest pewne One Direction trzyma nadal wysoki poziom, a singiel promujący tylko rozpala ciekawość przed premierą płyty.

Nota Biograficzna

One Direction to brytyjsko- irlandzki boysband. Stał się on popularny w 2011 roku dzięki programowi muzycznemu X-Factor. Ich pierwszy singiel „What Makes You Beautiful” okazał wielkim sukcesem na wyspach brytyjskich. Członkowie zespołu Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan grają muzykę z gatunku dance-pop, teen pop oraz power pop.

Obecnie światło dzienne ma ujrzeć ich trzeci studyjny album „Midnight Memories”, rzesze fanów nie mogą się już go doczekać.

Rok wydania: 2013
Wykonawca: One Direction
Gatunek: Pop & Rock

Na razie nikt nie napisał swojej opinii. Możesz być pierwszy.

Dodaj swoją opinię