Facebook Twitter Reset

Miłość przywróciła Céline Dion do życia. Nowy album „Loved Me Back To Life” już na półkach sklepów muzycznych

Céline Dion nie zaprzeczanie można stwierdzić, że jest wielką diwą muzyki pop. W swojej dyskografii ma nie tylko utwory historyczne, ale wręcz można określić je mianem legendarnych. Na nowej płycie „Loved Me Back To Life”trudno doszukiwać się geniuszu, ale z  „Loved Me Back To Life” powinni być zadowoleni wszyscy dotychczasowi fani Céline Dion.

bestseller

Céline Dion i album o miłości

Celine Dion

źródło: fotografia wydawcy

Najnowszy krążek „Loved Me Back To Life” to pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta artystki. Niewątpliwie była to wspaniała okazja do współpracy Céline Dion z najlepszymi na świecie producentami i kompozytorami. Warto tutaj wymienić choćby Stevie Wonder, Eg White (Adele), Ne-Yo, Diane Warren, Babyface, szwedzkie duo Play Production, Daniel Merriweather, Andrew Goldstein, Danny Mercer i Walter Afanasieff. Zdecydowanie te starania przyniosły oczekiwany skutek ponieważ nowy album „Loved Me Back To Life” zachwyca.

Album o miłości

Na nowej płycie Céline Dion „Loved Me Back To Life” znalazło się trzynaście starannie dobranych utworów. Diwa po raz kolejny postawiła na przepiękne miłosne ballady i odniosła sukces. Na albumie pojawiają się piosenki śpiewane z innymi gwiazdami jak „ Incredible” z Ne-Yo czy „Overjoyed” ze Steviem Wonderem.

Na płycie usłyszymy wokalistkę spełnioną tworzącą z potrzeby serca oraz starająca zarazić swoim głosem kolejne pokolenia wychowywane na jej piosenkach. Album „Loved Me Back to Life” zawiera prawdziwe perełki, które na pewno nie zawiodą wiernych fanów.

Nota biograficzna

Céline Dion to urodzona w kanadyjskim Charlemagne piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Swoje piosenki śpiewa głównie po francusku, jednak w jej twórczości znaleźć można utwory po angielsku, hiszpańsku, niemiecku oraz włosku. Ciekawostką jest to, że Céline Dion nagrała także utwory po japońsku. Trudno wpisać ją do jednego gatunku muzyki mimo że w jej twórczości przebija pop to Céline Dion tworzy także w rytmie soulu, bluesa, jazzu i folku.

Rok wydania: 2013

Wykonawca: Céline Dion

Gatunek: Pop & Rock

Na razie nikt nie napisał swojej opinii. Możesz być pierwszy.

Dodaj swoją opinię