Facebook Twitter Reset

Mettalica nadal w formie! Quebec Magnetic – dwa znakomite koncerty z trasy Death Magnetic

I oto po nie małej chwili oczekiwania ukazała się kolejna produkcja legendarnego zespołu Metallica.  Zespół miał swoje zloty i upadki, piosenki, które otrzymały status legendarnych i takie, które chciałoby się zamieść po dywan i o nich zapomnieć. Najnowszy album Quebec Magnetic przywraca na myśl stare dobre czasy. Okres, w którym zespół bezsprzecznie był numerem 1 jeśli chodzi o trash metal.

Dwa znakomite koncerty

Źródło: materiały prasowe

Źródło: materiały prasowe

Album jest swoistym uwiecznieniem dwóch koncertów podczas, których zagrane zostały największe klasyki zespoły. Oprawa graficzna urzeka od samego początku  i trzyma poziom aż po ostatnią minutę. Tak świetnej scenerii jeszcze dawno nie prezentowali, a mogło się wydawać, że po albumie „St Anger” wypalili się i będziemy świadkami kolejnego zespołu gwiazd, który nieuchronnie stacza się w dół.

Zapis na płycie DVD

Jednak okazuje się że udało im się wyjść na prostą co też zaprezentowali podczas tych koncertów. Świetnie zagrane kawałki zarówno z „Death Magnetic” jak i z „Master of Puppets” pokazują jak wiele potencjału  tkwi w starej dobrej Metallice. Album przypadnie do gustu każdego audiofilowi, który od lat podąża za dokonaniami i nagraniami zespołu. Oprawa muzyczna jak zwykle była na najwyższym poziomie, idealny wokal świetna gitara kontrastująca z basem, to słuchowisko wciągające na całe godziny i sprawiające, że będzie się do niego wracać wielokrotnie. Album DVD jest dostępny w większości sklepów muzycznych jak i w internecie, warto zainwestować w tą składankę, gdyż tak dobrej muzyki dawno nie było w ich wykonaniu.

Na razie nikt nie napisał swojej opinii. Możesz być pierwszy.

Dodaj swoją opinię