Facebook Twitter Reset

Kolejny niezwykły debiut w tym roku. James Arthur wydał nową płytą i zaczął międzynarodową karierę

James Arthur pojawił się nagle i od razu stał się popularny. Jego piosenka Impossible stała się międzynarodowym przebojem. Dotychczas pojawiły się także inne jego znakomite utwory jak You’re Nobody, Til Somebody Loves You. Ciśnie się na usta pytanie, skąd wziął się Arthur? Jest on zwycięzcą dziewiątej edycji brytyjskiego X-Factora. Dzięki programowi mógł zaprezentować swój niezwykły talent szerokiej publiczności.

bestseller

Muzyka popularna z domieszką rocka

James Arthur

źródło: fotografia wydawcy

Nowy album „James Arthur” brytyjskiego wokalisty ciężko zaklasyfikować do konkretnego gatunku. W swoim piosenkach Arthur łączy ze sobą czysty, szlachetny pop, pop rock z elementami R&B. Niewątpliwą ozdobą wszystkich piosenek jest niesamowity wokal Jamesa. Potrafi on tak modulować nim, że jest wstanie dobrze sobie poradzić w w szybkich, mocnych kawałkach typu „Lie Down” oraz kołyszącym „New Tattoo”. Nowy album promują dwa single: „Impossible” oraz „You’re Nobody ‚Til Somebody Loves You|, które przyniosły Jamesowi wielką sławę.

James Arthur nieprzewidywalny

Nowy album „James Arthur” to unikalna kompozycja piosenkę i zróżnicowanie stylów muzycznych. Można na nim znaleźć spokojne ballady jak również pop rockowe kompozycje. Praktycznie w każdej piosence na debiutanckiej płycie można znaleźć coś innego, nie ma dwóch identycznych utworów.

Po muzykę Jamesa Arthuar warto sięgnąć ze względu na tą niezwykłą różnorodność oraz wspaniały wokal. To bardzo udany tegoroczny debiut, który wróży długą karierę.

Nota biograficzna

James Arthur to dwudziestopięcioletni angielski wokalista, swoją przygodę ze sceną rozpoczął w 2005 roku. Jednak dopiero zwycięstwo w dziewiątek edycji brytyjskiego programu muzycznego The X Factor w 2012 roku otworzyło mu drzwi do kariery. Debiutancki singiel „Impossible”zdobył pierwsze miejsce na angielskiej liście przebojów UK Singles Chart w pierwszym tygodniu od wydania. Jego debiutancki album „James Arthur” już teraz robi międzynarodową karierę. Obecnie wokalista poza solową karierą gra także z zespołem The James Arthur Band i James Arthur Project.

Rok wydania: 2013
Wykonawca: James Arthur
Gatunek: Pop & Rock

Na razie nikt nie napisał swojej opinii. Możesz być pierwszy.

Dodaj swoją opinię