Facebook Twitter Reset

Fly High Tour Live – wybierz się z Dodą na Dodogaskar

Nie wiem, czy o Dodzie da się jeszcze powiedzieć coś nowego. Nie, żeby była przewidywalna czy nudna – ale każdy, kto choć raz był na jej koncercie, wie, o czym mowa. Albo się ją lubi, albo nie. Jedno jest pewne – ta kobieta nikogo nie pozostawia obojętnym. Może niepotrzebnie tak bardzo kreuje się w mediach, może faktycznie jest sztuczna i przerysowana, a jej teksty są płytkie i kiczowate. Ale nikt nie powie, że nie potrafi się bawić.

fly-high-tour-liveŻe nie umie porywać publiczności, że te teksty nie wpadają w ucho. Mogłabym się założyć, że większość z nas – także ta, która uważa Dodę za symbol tandety – umiałaby zanucić pod nosem jej największe hity. Ta kobieta wdarła się na polską scenę muzyczną przebojem i od lat nie daje się z niej zepchnąć. To też o czymś świadczy. Jej płyty świetnie się sprzedają, na koncertach zawsze są tłumy, a zatem nie oszukujmy się – nam się to naprawdę podoba. Teraz dostajemy „Fly High Tour Live” – zapis koncertu, który raz jeszcze przypomni nam, jak można się z królową bawić. Bo że królowa jest tylko jedna, to już od dawna wiemy. I możemy zapierać się, że jej nie słuchamy, że wolimy rzeczy bardziej ambitne – ale jej kariera i tak ma się całkiem nieźle, a bez jej hitów zwyczajnie ciężko  byłoby wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę. Tu obok muzyki dostajemy wielkie widowisko – taneczne pokazy, świetne scenerie przywodzące na myśl egzotyczne zakątki świata i masę pozytywnej energii, bijącej ze sceny. Są akrobaci, pokazy pirotechniczne, wizualizacje – Doda wie, jak robić dobre show! I tego nikt jej nie odbierze.

1 opinie do “Fly High Tour Live – wybierz się z Dodą na Dodogaskar”

 1. Ja
  3 kwietnia 2014 dnia 21:40 #

  Fatalna recenzja fanki fatalnej „artystki”.
  Gdzie jest muzyka? – nie ma , za to jest Show! ale jak bedzie chcial show to do cyrku pojde a na koncercie liczy sie MUZYKA, o ktorej Doda nie ma pojecia.
  To DVD to popisowe danie Dody – czyli to co robi najlepiej czyli show… No ale jesli chodzi o aspekty cyrkowe to brawo braw brawo, lecz ja wychowalem sie na tym, ze kncert bazuje na muzyce a w tym przypadku jej brak. Mozna robic show , jesli komus jest to potrzebne ale muzyka jest podstawa. A co Doda po 10 latach na zawodowej scenie zaprezentowala? kilka kiepskich kompozycji, żadnych przebojw – bo to ze ktos zna refren jakiejs jej piosenki to nie jest wyznacznikiem przebojowosci, teksty ciagle na poziomie 16 letniej dziewczynki – a ona ma 30 lat!
  Sprzedaz plyty jest fatalna – no ale Doda chyba zapomnila ze przez 10 lat jej nastoletnie fanki dorosly, dojrzaly i ich poziom gustu muzycznego poszedl wyzej niz to co reprezentuje Doda. Moja ocena plyty to 3/10, a ocena tej recenzji to 0/10.

Dodaj swoją opinię