Facebook Twitter Reset

Dwupłytowe wydanie największych hitów Simply Red już w sprzedaży

To była muzyka! Brytyjczycy zawsze mieli szczęście do świetnych muzyków, a takie grupy jak Simply Red tylko tego dowodzą. I jaka to wielka szkoda, że muzycy – po niemal trzydziestu latach wspólnego grania – postanowili zakończyć współpracę. Naprawdę, niewiele było na Wyspach zespołów podobnych do tej, dowodzonej przez Micka Hucknalla. Jakie grali hity, jakie to były czasy! Młodzież pewnie nie pamięta, bo chłopacy startowali jakoś na początku lat osiemdziesiątych. Ale dla nieco starszego pokolenia takie grupy jak Simply Red to absolutna legenda! Dobrze przypomnieć sobie stare, dobre czasy.

collection-greatest-hitsPosłuchać dawnych kawałków, ponucić w rytm muzyki. I dobrze, że ciągle ukazują się takie wydawnictwa jak „Collection Greatest Hits”. Tylko one pozwalają ocalić takie zespoły od zapomnienia. Dają wiernym fanom kolejny zastrzyk emocji, pomagają przypomnieć sobie, jak się kiedyś śpiewało i czego się kiedyś słuchało. Tym razem dostajemy całkiem sporo – dziewiętnaście kawałków oraz DVD, na których znajdują się aż trzydzieści trzy teledyski, stworzone na potrzeby największych hitów bandy.

Bardzo fajna rzecz, zarówno dla tych, którzy wraz z Brytyjczykami przeżywali swoją młodość, jak i dla tych, którzy będą ich dopiero odkrywać. Takich albumów zwyczajnie chce się słuchać – to stara, dobra jakość, której nawet czas nie zdołał przykryć kurzem. Bo dobre rzeczy po prostu się nie dezaktualizują. Kto wie, może ktoś odkryje ich zaraz na nowo, może znowu będzie o nich głośno? Ja jestem jak najbardziej na tak!

Na razie nikt nie napisał swojej opinii. Możesz być pierwszy.

Dodaj swoją opinię