Facebook Twitter Reset

A morał tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe, to jednak buraki

Luxtorpeda pierwszego kwietnia przygotowała dla nas nowy album studyjny, który jest już trzecim albumem tej formacji. Tym razem znowu spotykamy wyjątkowy tytuł, którzy budzi duże zainteresowanie osób, które chcą sięgnąć po taką płytę.

A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki

A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki

A morał tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe, to jednak buraki, to bez wątpienia tytuł, który inspiruje do tego, by po płytę sięgnąć i dowiedzieć się co do przekazania mają muzycy tej formacji. Płyta podobnie jak wcześniejsze produkcję jest stylizowana na delikatnego rocka, który ma swego rodzaju analogowe brzmienie. Zauważyć można, że tym razem zespół postawił mocno na doskonałość swojej produkcji, gdyż przesunął datę premiery z 2013 roku, aż na kwiecień 2014 co dało możliwość lepiej popracować nad płyta i osiągnąć produkcję na wyższym poziomie. Tym razem po raz kolejny z płytą dobrze czuć się będą wszyscy miłośnicy zespołu, którzy wcześniej sięgali po jego płyty. Album jest bowiem w podobnej stylizacji do wcześniejszych płyt zespołu. Klienci, którzy sięgnąć po ofertę zespołu otrzymają dwie płyty CD, których dystrybutorem została firma Metal Mind Productions.

Płyty sprzedawane są w okolicach 50 złotych za cały zestaw. W ramach takiego zestawu w sumie otrzymujemy trzynaście utworów:

 1. Ostatni
 2. J.U.Z.U.T.N.U.K.U
 3. Cały Cyrk
 4. Hipokrytes
 5. Mambałaga
 6. Pusta Studnia
 7. Samotna
 8. Nieobecny Nieznajomy
 9. J’eu Les Poids
 10. Od może do może
 11. Smoła
 12. Persona Non Grata
 13. Jestem zwycięzcą

Na drugiej płycie otrzymujemy takie same utwory jednak przygotowane są w wersji instrumentalnej, dzięki czemu mamy płytę w nieco innej stylizacji, która bez wątpienia jest produktem dla osób, które lubią posłuchać nieco delikatniejszej wersji Luxtorpedy. Warto więc decydować się na nową płytę, która daje ciekawe brzemienia, jednak nadal pozostaje w podobnej stylistyce, z którą będą czuć się świetnie wszyscy miłośnicy tego zespołu. Niezbyt wygórowana cena daje nam możliwość uzyskania dwóch płyt, które dadzą ponad 40 minut doskonałej, świetnie dopracowanej muzyki.

Na razie nikt nie napisał swojej opinii. Możesz być pierwszy.

Dodaj swoją opinię