Facebook Twitter Reset

7 edycja kultowej serii „Year Mix”: A State Of Trance Year Mix 2012

Armin Van Buuren jest niewątpliwie jednym z najlepszych dj’ów świata jeśli chodzi o muzykę trance’ową. Na scenie muzycznej jest już od wielu lat fascynując i magnetyzując potencjalnego słuchacza swoimi utworami. Znany z takich hitów jak „In and Out of Love” czy  też „Mirage”, które są rozpoznawalne nie tylko przez fanów gatunku. „A State Of Trance Year Mix 2012”, to składanka najlepszych piosenek trance’owy 2012 roku, które były puszczane podczas cotygodniowej audycji State of Trance, która jest autorskim projektem Armina.

Trance podsumowanie 2012 roku

a-state-of-trance-year-mix-2012Co tydzień grał On najlepsze kawałki z branży zarówno w swoich  jak i w remixach kolegów z branży. Jak co roku, pod koniec grudnia, na stronie Armady, która jest studiem Armina, można było głosować na najlepsze piosenki, który miały zostać umieszczone właśnie na nowym albumie, który zbierał wszystko co najlepsze z całego roku i prezentował słuchaczowi podaną wprost na tacy, kwintesencję trance’u z całego roku.  Jest to pomysł trafiony w dziesiątkę i jednak z najbardziej oczekiwanych kompilacji każdego roku.

Kolejne dzieło Armina

Armin wychodzi naprzeciw, potrzebom swoich fanów i robi wszystko co w jego mocy, aby każdy z nich, mógł cieszyć się tym co najlepsze z tego gatunku. Sam zresztą jest dość płodnym artystą, który wypuścił już setki piosenek i remixów, które znalazły uznanie w milionach fanów jakie Armin posiada na całym świecie. Swoimi występami uświetnia najlepsze imprezy branżowe na cały świecie. To album, który trzeba mieć i go przesłuchać.

Na razie nikt nie napisał swojej opinii. Możesz być pierwszy.

Dodaj swoją opinię